Digiturk Karacabey Karacabey Digiturk Gizlilik Politikası

Karacabey Digiturk Gizlilik Politikası

Kullanıcıların "Digiturk Lig Tv Karacabey" web sitesi www.karacabey.tc.web.tr üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi Digiturk kampanyaları ve paketleri hakkında geri dönüş sağlayıp bilgilendirmek ve üyelik oluşturmaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Bilgilerin veritabanından silinmesi işleminizi digiturk@tc.web.tr adresine e-mail göndererek veya 0224 303 0008 iletişim numaramızı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

www.karacabey.tc.web.tr, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Digiturk Karacabey yetkili bayi, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Digiturk Karacabey, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.karacabey.tc.web.tr  herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.karacabey.tc.web.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Digiturk Karacabey değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.karacabey.tc.web.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

 

  • DİGİTURK ÜYE OL
  • DİGİTURK LİG TV BAYİ İLETİŞİM
  • DİGİTURK GİZLİLİK POLİTİKASI
ARAMA YARDIM
YANDEX DE ARA
GOOGLE DE ARA
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.karacabey.tc.web.tr "Digiturk Karacabey" Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır